GoodLockeD Evden Kaçış Oyunu İzmir

Asla unutamayacağınız bir 'Gerçek Evden Kaçış' deneyimi. Sınırlarınızı zorlayacak bir oyun. KIDNAP / FİDYECİ

Şartlar & Koşullar

*** ALSANCAK KORKU EVİ   GOODLOCKED ÜÇÜNCÜ YILINDA ***

Alsancak'taki Evden Kaçış Oyunumuz için en az 2 kişi olmanız gerekir. Minimum ve maksimum katılımcı sayıları oyuna göre değişebilir. Lütfen telefonla sorunuz.

Randevu saatinizden 5 dakika önce gelmeniz yeterlidir. Erken gelmek isterseniz, lütfen telefonla arayınız. 0 538 620 6096

Geç kalmanız da sizin için iyi olmayacaktır. Çünkü size ek süre vermemiz söz konusu olmayabilir. Gene de gecikme durumlarını arayarak bildirebilirseniz, size özel çözümler üretebiliriz.

Ekibiniz tamamlanmadan oyuna başlayabilirsiniz. Ama bu durumda geç gelen arkadaşınız, kaçırdığı yerler için hayıflanacaktır. :)

Evden kaçış için süreniz 60 Dakikadır. Talebiniz üzerine süre dolmadan da oyunu tamamen bitirebilirsiniz. Herhangi bir oyuncu, oyun alanını terk etmek isterse çıkabilir. Kalanlar devam eder. Çıkan kişi tekrar girmek isterse giremez. Şaka şaka, girer tabi ki.  Sınav mı bu... :)

Kaçış evimizde, görüntü ve ses kaydedici cihaz kullanımı yasaktır. Bu yüzden kamera ve cep telefonu gibi cihazları da vestiyere bırakmanızı öneririz. ( Sınav değil ama harbiden yasak. ) 

Her türlü ipucu, eşya ve kilitleri, evde bırakmanız önemli. Çünkü bir sonraki seansta da kullanılacak. Evden kaçarken telaşla yanınızda götürmeyin.

Oyun sırasında gördüğünüz eşyalar, bulmacalar ve şifreler tamamen orijinal olup, ekibinizle sizin aranızdaki bir sırdır. Paylaşılması yasak olduğu gibi, arkadaşlarınızı da bu keyifli ve heyecanlı dakikaları yaşamaktan alıkoymuş olursunuz.

Duygu ve düşünceleriniz ise sizindir. Dilediğiniz gibi paylaşın.

Evden Kaçış oyununa katılan herkes, oyun esnasında ve sonrasında çekilen resimlerin ve videoların, sosyal medya ve internette reklam amaçlı kullanımını kabul eder.

Oyun içerikleri, senaryo, eşya düzenleri ve türleri tamamen GoodLockeD’a aittir. Bu gibi konularda uğranılan zararlarda GoodLockeD, her türlü hukuki hakkını saklı tutar.

HEMEN REZERVASYON YAPIN!

 

 

GoodLockeD İzmir Gerçek Evden Kaçış Oyunu

İzmir'in Kaçış ve Korku Evi